Hakkımızda

 

 

Ekolojik Enerji, 2003 yılında, Türkiye’de atık yönetimi için çözümler üretmek üzere kurulmuştur. Ekolojik enerji, sektöründe lider Türkiye’nin ilk özel entegre atık yönetimi şirketlerinden biridir.

Ekolojik enerji 15 yılı aşkın süredir, entegre hizmet anlayışı, yenilikçi ürünleri, fiyatlandırma avantajları ve çözüm geliştirme uzmanlığı ve deneyimi ile pazar lideri konumundadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve yeni ve yenilikçi hizmet geliştirmeye yönelik uygulamaları, grubu yerel ve küresel oyuncularla rekabetçi bir konuma getirmiştir. Ekolojik Grubu, tüm tesislerinde yerel ve global standartlara uymak üzere ÇED (Çevre Etki Değerlendirmesi) belgesine sahiptir.

Ekolojik Grup, elde ettiği işletme lisansları ile birçok farklı çeşitte atığı işleme ve geri kazandırma hakkına sahiptir. Grup, 400 kişiyi aşan bir ekiple, Endüstriyel, evsel ve ambalaj atıklarının müşteriden toplanması ile başlayan, tesislere taşınması sonrasında geri kazanım süreçlerini entegre bir yönetim anlayışı ile gerçekleştirmektedir.